Polonya Uçak Kargo

Polonya Uçak Kargo

Polonya Uçak Kargo ile Doküman, Paket, Koli, Numune gibi her türlü kargonuzu uygun fiyatlar ile Avrupa Kargo aracılığı ile Hızlı, Güvenilir ve ekonomik bir şekilde gönderebilirsiniz.

Yurt Dışı Evrak Gönderimi

Dünyada 5 kıtada, 220’den fazla ülke ve bölgelere sunduğumuz bu serviste acil ulaşması gereken veya belli bir zaman dilimi içerisin de ulaşmasını istediğiniz evraklarınızı hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde göndericisinden alıcısına, adresinizden alıcı adresine optimum sürede ulaştırmaktayız. Ekspres ve ekonomik seçeneklerinin tercih edildiği bu serviste, iş dünyasının hızlı akışı içerisinde ticari faaliyetlerinizin sürekliliği ‘ Avrupa Kargo ‘ ile mutlu ve huzurlu.

Ekspres Servis

Zaman açısından çok hassas olan ve acil ulaşması gereken gönderi türüdür. Uluslararası dış ticaret yapan yerli ve yabancı şirketlerin acil önem taşıyan ve ivedilikle adrese ulaşmasını istediği şirket içi yazışmalar, numuneler, evraklar ‘Ekspres gönderi seçeneği ile hızlı ve güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır. Avrupa kıtasında 14 ülkede %99 ertesi gün teslimat garantisi ile bu servisimizi tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Evrak Gönderimi

Tamamen fiyat avantajlarının göz önüne alınarak yapılandırılan bu serviste, yurtdışı evrak gönderimleriniz makul süreler içerisinde adresinizden, alıcı adresine en uygun fiyatlar ile teslim edilmektedir.

Ekspres Doküman Gönderimi

İhale sözleşmeleri, taşıma evrakları, fatura vs. gibi gümrüğe tabi olmayan dokümanlarınızı global servis sağlayıcılarının sizin için en hızlı servisleri göz önüne alınarak arzu ettiğiniz adrese en kısa sürede teslimatı yapılır.

Paket gönderileriniz için önemli notlar;

  • Gümrüklerde oluşabilecek uygulama ve vergiler hariçtir.
  • UPS Kargo gönderim kodumuz ; 93RR42 – ALHAN DIS TIC VE PAZ LTD STI  paketleriniz bize ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • UPS Kargo Kurye Rezervasyon Telefon : 0850 255 0066
  • Lütfen Kargo Taşıma Standartlarımızı kontrol ediniz.. (Yasaklı ürünler kabul edilmemektedir,)
  • Polonya için uçak kargo fiyatlarına ulaşmak için Uçak Kargo Fiyatlarımız inceleyebilirsiniz.

Farklı ülke ve gönderileriniz için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz..


Türkiye’den Dünya’nın istediğiniz bir noktasına.
Avrupa Kargo ile Türkiye’nini istediğiniz bir noktasından Dünya’nın istediğiniz bir noktasına kargo ücreti teklifi alını.

Müşteri Hizmetlerine ; +90 212 668 57 57 veya +90 532 584 28 25 numaralı telefondan  ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri